KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
You just want attention

you don't want my heart, You're just making sure I'm never gettin' over you


welcome here
riverdale frpg
A Sweetwater River folyó folyik keresztül ezen a kisvároskán, halakkal, és csodálatos élőlényekkel, de nem csak ez bújik meg a habok között. Holtestek, és bizonyítékok, mindent, amit csak szeretne az ember, és igaz kincsnek találja. Egy kisváros, ami annál nagyobb titkokat őriz, olyan titkokat, amik ha felszínre kerülnek mindent fenekestül felforgatnak. Lehet a szomszédunk egy erőszakoló, aki szereti kiélni vágyait, akár fiatalabb lányokon is. Esetleg a kedvenc tanárunk nem is létezik, teljesen hamis a személyazonossága és a rendőrség elől menekül hosszú évek óta. Senkiről sem tudhatod, hogy az-e, akinek mondja magát, vagy egyáltalán olyan rendes, mint hitted. Mégis az a lepel, ami eddig elfedte a titkokat, egyre több helyen szakad ki, egyre több ember esik bele abba a csapdába, hogy mocskos titkai a világ elé tárulnak. És mit tudnak tenni? Semmit, ezt megakadályozni nem lehet, legális módszerekkel legalábbis biztosan nem. A kérdés csak az, mennyire akarják növelni a terhet ami már így is nyomja vállaikat, és a családtagjaik vállát. Néhány titok akár mások életébe is kerülhet. Be mered vállalni?

RIVERDALE FRPG
come back
and be with us
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

RIVERDALE FRPG
chatbox
no drama, please

RIVERDALE FRPG
they are here
our little family
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Jún. 30, 2017 5:57 pm-kor volt itt.

RIVERDALE FRPG
recent posts
maybe one's yours
Norah Alexandra Gray
Pént. Szept. 22, 2017 8:47 pm

Vendég
Szomb. Szept. 16, 2017 8:13 pm

Cheryl A. Blossom Vas. Szept. 03, 2017 9:38 pm

Vendég Kedd Aug. 08, 2017 10:29 pm

Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 3:14 pm

Vendég Kedd Júl. 25, 2017 1:15 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 2:41 pm

Natalie Hart Hétf. Júl. 17, 2017 2:04 pm

Clyde Galaway Csüt. Júl. 13, 2017 11:08 pm


RIVERDALE FRPG

Megosztás
 

 Egyetlen és utánozhatatlan férjem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Evangeline Wexler
Evangeline Wexler
civil
☾ posts ☽ :
8

☾ join date ☽ :
2017. Jul. 02.


Egyetlen és utánozhatatlan férjem Empty
TémanyitásTárgy: Egyetlen és utánozhatatlan férjem   Egyetlen és utánozhatatlan férjem EmptyKedd Júl. 04, 2017 6:02 pm



Akármi Wexler

36-38
civil
Ian Somerhalder
szabad
11 éve ismerkedtünk meg, azon a napon,
amikor Riverdale-be költöztem. Én az úton akartam átmenni, te pedig telefonon veszekedtél a féltékeny barátnőddel. Aztán minden olyan gyorsan történt. Fékcsikorgást hallottam és azzal már a földre is estem. Megúsztam néhány apró karcolással, mégis neked szöktem amint kiszálltál az autóból, hogy a segítségemre gyere. Azzal fenyegettelek, hogy feljelentelek, te pedig nem is próbáltál mentegetőzni. Csak később derült ki, hogy ügyvéd vagy, és nem épp olyan könnyen megy az ilyesmi, főleg úgy, hogy nyoma sem látszott a tettednek. Mégis belementél a játékba. Kiderítetted a címemet és megtudtad, hogy melyik modell ügynökségnél dolgozok, aztán minden áldott nap vörös rózsát küldtél. Minden egyes alkalommal egyre több száll virággal, és mindegyik kártyára ráírtad, hogy mennyire sajnálod,
és, hogy engesztelés képen szeretnél elvinni vacsorázni. Még a számodat is oda írtad, hogy fel tudjalak hívni. Körülbelül két hónap után történt mindez meg, és azóta is boldogan élünk együtt,  7 éve házasodtunk össze, miután született egy gyönyörű kislányunk, akiért rajongsz, és aki szintén rajong érted. De vajon meddig fog tartani a boldogságunk? Hiszen mindkettőnknek vannak féltve őrzött titkaink (az enyémeket az ET-mben olvashatod, a tiedet meg rád bízom),
amik, ha napvilágra kerülnek, talán véget fog érni az eddig csodálatosan felépített közös életünk.  

Minden mást a megalkotóra bízok, egyedül a pb-t szeretném ha megmaradna, de ha nagyon nem vagy megbékülve vele, akkor kapó vagyok másra is. Nagyon várlak, és örök hálám a megalkotónak  :*-*:

én, de nagyon

RIVERDALE FRPG
Vissza az elejére Go down
 
Egyetlen és utánozhatatlan férjem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Porcelán gyár :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Keresettek-
Ugrás: