KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
You just want attention

you don't want my heart, You're just making sure I'm never gettin' over you


welcome here
riverdale frpg
A Sweetwater River folyó folyik keresztül ezen a kisvároskán, halakkal, és csodálatos élőlényekkel, de nem csak ez bújik meg a habok között. Holtestek, és bizonyítékok, mindent, amit csak szeretne az ember, és igaz kincsnek találja. Egy kisváros, ami annál nagyobb titkokat őriz, olyan titkokat, amik ha felszínre kerülnek mindent fenekestül felforgatnak. Lehet a szomszédunk egy erőszakoló, aki szereti kiélni vágyait, akár fiatalabb lányokon is. Esetleg a kedvenc tanárunk nem is létezik, teljesen hamis a személyazonossága és a rendőrség elől menekül hosszú évek óta. Senkiről sem tudhatod, hogy az-e, akinek mondja magát, vagy egyáltalán olyan rendes, mint hitted. Mégis az a lepel, ami eddig elfedte a titkokat, egyre több helyen szakad ki, egyre több ember esik bele abba a csapdába, hogy mocskos titkai a világ elé tárulnak. És mit tudnak tenni? Semmit, ezt megakadályozni nem lehet, legális módszerekkel legalábbis biztosan nem. A kérdés csak az, mennyire akarják növelni a terhet ami már így is nyomja vállaikat, és a családtagjaik vállát. Néhány titok akár mások életébe is kerülhet. Be mered vállalni?

RIVERDALE FRPG
come back
and be with us
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

RIVERDALE FRPG
chatbox
no drama, please

RIVERDALE FRPG
they are here
our little family
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Jún. 30, 2017 5:57 pm-kor volt itt.

RIVERDALE FRPG
recent posts
maybe one's yours
Norah Alexandra Gray
Pént. Szept. 22, 2017 8:47 pm

Vendég
Szomb. Szept. 16, 2017 8:13 pm

Cheryl A. Blossom Vas. Szept. 03, 2017 9:38 pm

Vendég Kedd Aug. 08, 2017 10:29 pm

Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 3:14 pm

Vendég Kedd Júl. 25, 2017 1:15 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 2:41 pm

Natalie Hart Hétf. Júl. 17, 2017 2:04 pm

Clyde Galaway Csüt. Júl. 13, 2017 11:08 pm


RIVERDALE FRPG

Megosztás
 

 Eltitkolt gyermekem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Evangeline Wexler
Evangeline Wexler
civil
☾ posts ☽ :
8

☾ join date ☽ :
2017. Jul. 02.


Eltitkolt gyermekem Empty
TémanyitásTárgy: Eltitkolt gyermekem   Eltitkolt gyermekem EmptyKedd Júl. 04, 2017 7:06 pm



Csodás neved

18
serpents
William Moseley
szabad
A fiam vagy. Legalábbis ezt mondtad a múltkor amikor felkerestél. Hittem neked, hiszen a mocskos apádra hasonlítasz, mégis elhajtottalak. Ne értsd félre a kirohanásomat,
hiszen nem rád haragszom. Mégsem tudok rád úgy nézni, mint a tulajdon gyermekemre, hiszen 18 évvel ezelőtt sem tudtam. Az apád áldozatává váltam, aki megerőszakolt és magamra hagyott az erdőben megalázva. Csak akkor tudtam meg, hogy terhes vagyok tőle, amikor már késő volt. Muszáj volt megszüljelek, viszont képtelen voltam rád nézni akár egy pillanatra is. Így hát örökbe adtalak, és soha nem érdekelt, hogy mi van veled. Azóta szép kis életet teremtettem magamnak, modell lettem, van egy csodálatos férjem és egy gyönyörű kislányom... a testvéred. Egészen mostanáig eszembe sem jutottál,
de aztán felkerestél, ezzel pedig eszembe juttattad a mocskos múltamat. Először a modell ügynökségnél láttalak, virágot hoztál nekem. Gonosz voltam veled, és te mégsem adod fel. Virágokat küldözgetsz a lakásomra, mintha direkt tönkre akarnád tenni az életemet. A férjem ugyanis nem tud a létezésedről, ahogyan a múltamnak azt a felét sem mondtam el, amit a mai napig szégyellek,
holott nem nekem kéne szégyenkeznem miatta, hanem az apádnak.
Bár a szívem legmélyén szeretnélek a közelembe engedni ennyi hosszú év után, de mégsem tehetem, hiszen már rég tovább léptem.
Lehet, hogy neked is ezt kéne tenned. Elfelejtened, hogy van egy anyád.

A karaktert egy tipikus rossz fiúnak képzelem el, akinek nehéz sorsa volt. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd felbolygatni az életemet, akkor kérlek gyere, ugyanis elég nagy szükségem lenne rád. A pb. változtatható, amit megadtam csak egy ötlet. Nagyon várlak <3

én, de nagyon

RIVERDALE FRPG
Vissza az elejére Go down
 
Eltitkolt gyermekem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Porcelán gyár :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Keresettek-
Ugrás: