KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
You just want attention

you don't want my heart, You're just making sure I'm never gettin' over you


welcome here
riverdale frpg
A Sweetwater River folyó folyik keresztül ezen a kisvároskán, halakkal, és csodálatos élőlényekkel, de nem csak ez bújik meg a habok között. Holtestek, és bizonyítékok, mindent, amit csak szeretne az ember, és igaz kincsnek találja. Egy kisváros, ami annál nagyobb titkokat őriz, olyan titkokat, amik ha felszínre kerülnek mindent fenekestül felforgatnak. Lehet a szomszédunk egy erőszakoló, aki szereti kiélni vágyait, akár fiatalabb lányokon is. Esetleg a kedvenc tanárunk nem is létezik, teljesen hamis a személyazonossága és a rendőrség elől menekül hosszú évek óta. Senkiről sem tudhatod, hogy az-e, akinek mondja magát, vagy egyáltalán olyan rendes, mint hitted. Mégis az a lepel, ami eddig elfedte a titkokat, egyre több helyen szakad ki, egyre több ember esik bele abba a csapdába, hogy mocskos titkai a világ elé tárulnak. És mit tudnak tenni? Semmit, ezt megakadályozni nem lehet, legális módszerekkel legalábbis biztosan nem. A kérdés csak az, mennyire akarják növelni a terhet ami már így is nyomja vállaikat, és a családtagjaik vállát. Néhány titok akár mások életébe is kerülhet. Be mered vállalni?

RIVERDALE FRPG
come back
and be with us
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

RIVERDALE FRPG
chatbox
no drama, please

RIVERDALE FRPG
they are here
our little family
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Jún. 30, 2017 5:57 pm-kor volt itt.

RIVERDALE FRPG
recent posts
maybe one's yours
Norah Alexandra Gray
Pént. Szept. 22, 2017 8:47 pm

Vendég
Szomb. Szept. 16, 2017 8:13 pm

Cheryl A. Blossom Vas. Szept. 03, 2017 9:38 pm

Vendég Kedd Aug. 08, 2017 10:29 pm

Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 3:14 pm

Vendég Kedd Júl. 25, 2017 1:15 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 2:41 pm

Natalie Hart Hétf. Júl. 17, 2017 2:04 pm

Clyde Galaway Csüt. Júl. 13, 2017 11:08 pm


RIVERDALE FRPG

Megosztás
 

 A tiltott gyümölcs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Hart
Natalie Hart
civil
☾ posts ☽ :
7

☾ age ☽ :
31

☾ residence ☽ :
Back in Riverdale ☾

☾ occupation ☽ :
waitress ☾

☾ join date ☽ :
2017. Jun. 27.


A tiltott gyümölcs Empty
TémanyitásTárgy: A tiltott gyümölcs   A tiltott gyümölcs EmptySzer. Jún. 28, 2017 12:41 am



szépséges neved

21
csoport
Dylan O'Brien
foglalt  :aw:
Mielőtt elolvasnád, kedvcsinálónak itt hagyok neked két videót:
https://www.youtube.com/watch?v=qIZda36e_sk
https://www.youtube.com/watch?v=oFCBvJ6hU-A
 :*-*:

Te voltál a Tiltott gyümölcs. Egykori legjobb barátnőm öccse vagy, s nem mellesleg még négy évvel fiatalabb is vagy nálam.
A nővéreddel, Lilyvel való barátságom miatt a te életed része is voltam, míg egyetemre nem mentem és magam mögött nem hagytam Riverdale-t. Mikor legközelebb visszajöttem, te épp azt bizonygattad, milyen "boldog" párkapcsolatban élsz. De mégis engem akartál, és ezt a tudtomra is adtad, pedig még csak tizenhat voltál.
Egy évvel később a nővéred temetésén találkoztunk. Akkor láttam utoljára azt az általam annyira imádott csillogást a szemedben. Bár nem hibáztatlak érte...
Kiskorodban veszítetted el a szüleidet és Lilyvel a nagymamádhoz kerültetek. Nemrég Lily-t is elveszítetted, a mamád pedig egyre többet betegeskedik. Rettegsz attól, hogy hamarosan teljesen magadra maradsz, így elkezdtél lefelé szánkázni a lejtőn.
Talán pont kapóra jön, hogy épp hazaköltöztem és újra a közeledben lehetek. Iszol, drogozol, féktelenül bulizol... már nem az a srác vagy, akiért egykor minden szabályt, minden erkölcsi normámat felrúgtam volna.
Egy valami viszont nem változott... a kettőnk közötti kémia és a vágyaink. Előszeretettel mondogatod, hogy többet nem bújhatok a "legjobb barátnőm öccse vagy" kifogás mögé, ahogy az mögé sem, hogy még kiskorú vagy. Hiszen pár hónapja éppen elmúltál huszonegy...
De vajon elég lennék én ahhoz, hogy újra visszatalálj a helyes útra?

// Nagyon szeretném, ha a pb maradna, de látod, névben meg nagyon sok más dologban abszolút szabad kezet kapsz cserébe! :3
Légyszi, csak akkor vidd el a karaktert, ha nem tervezel felszívódni pár hét után! Aktív partnert szeretnék, de ez nem jelenti azt, hogy 0-24-be jelen kell lenned, inkább csak azt, hogy ne kelljen hónapokat várni egy-egy válaszra.
Ha megérkeztél, dobj meg egy pm-mel, mert egy csomó mindent nem tudtam leírni ide. :$ Kérlek siess, aztán egy perc nyugtot se hagyj nekem!
 :love:

én, de nagyon!

RIVERDALE FRPG
Vissza az elejére Go down
 
A tiltott gyümölcs
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Porcelán gyár :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Keresettek-
Ugrás: