KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
You just want attention

you don't want my heart, You're just making sure I'm never gettin' over you


welcome here
riverdale frpg
A Sweetwater River folyó folyik keresztül ezen a kisvároskán, halakkal, és csodálatos élőlényekkel, de nem csak ez bújik meg a habok között. Holtestek, és bizonyítékok, mindent, amit csak szeretne az ember, és igaz kincsnek találja. Egy kisváros, ami annál nagyobb titkokat őriz, olyan titkokat, amik ha felszínre kerülnek mindent fenekestül felforgatnak. Lehet a szomszédunk egy erőszakoló, aki szereti kiélni vágyait, akár fiatalabb lányokon is. Esetleg a kedvenc tanárunk nem is létezik, teljesen hamis a személyazonossága és a rendőrség elől menekül hosszú évek óta. Senkiről sem tudhatod, hogy az-e, akinek mondja magát, vagy egyáltalán olyan rendes, mint hitted. Mégis az a lepel, ami eddig elfedte a titkokat, egyre több helyen szakad ki, egyre több ember esik bele abba a csapdába, hogy mocskos titkai a világ elé tárulnak. És mit tudnak tenni? Semmit, ezt megakadályozni nem lehet, legális módszerekkel legalábbis biztosan nem. A kérdés csak az, mennyire akarják növelni a terhet ami már így is nyomja vállaikat, és a családtagjaik vállát. Néhány titok akár mások életébe is kerülhet. Be mered vállalni?

RIVERDALE FRPG
come back
and be with us
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

RIVERDALE FRPG
chatbox
no drama, please

RIVERDALE FRPG
they are here
our little family
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Jún. 30, 2017 5:57 pm-kor volt itt.

RIVERDALE FRPG
recent posts
maybe one's yours
Norah Alexandra Gray
Pént. Szept. 22, 2017 8:47 pm

Vendég
Szomb. Szept. 16, 2017 8:13 pm

Cheryl A. Blossom Vas. Szept. 03, 2017 9:38 pm

Vendég Kedd Aug. 08, 2017 10:29 pm

Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 3:14 pm

Vendég Kedd Júl. 25, 2017 1:15 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 2:41 pm

Natalie Hart Hétf. Júl. 17, 2017 2:04 pm

Clyde Galaway Csüt. Júl. 13, 2017 11:08 pm


RIVERDALE FRPG

Megosztás
 

 Ál pasi (rém)álom áron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Xiomara Young
Xiomara Young
riverdale diák
☾ posts ☽ :
3

☾ age ☽ :
23

☾ occupation ☽ :
student

☾ join date ☽ :
2017. Jun. 27.


Ál pasi (rém)álom áron Empty
TémanyitásTárgy: Ál pasi (rém)álom áron   Ál pasi (rém)álom áron EmptySzer. Jún. 28, 2017 12:20 pm



Dante Neverson

17
riverdale students
Dominic Sherwood
szabad
   
Miután az exem kidobott, mint egy gyűrött, de nem használt papírzsepit, beléd vetettem minden reményem. Nem vagy az esetem, a hülye modoroddal és a tetoválásaiddal épp az ellentéte vagy a focista, népszerű Lionak. Egyetlen pozitívum, amit a te javadra írok, hogy az exem úgy igazán utál téged. A valódi okát nem tudom, de eddig nem is érdekelt. Egyértelműen nincs jó véleményem rólad, ahogy neked sincs rólam. Üres fejű primadonnának hiszel, akinek nincsenek érzései. Mégis belementél a tervembe és immár egy párként lépjük át reggelente a suli küszöbét. Az ál kapcsolatunknak gyorsan híre ment, úgyhogy remélem jó színész vagy! Lassan megismerjük egymást és rádöbbenünk, hogy a látszat sokszor csal. Talán épp egymásra volt szükségünk, csak eddig nem vettük észre? Mihez kezdesz majd, ha beleesel egy magam fajta lányba? Milyen titkokat lebbentünk le egymásról és mit kell fizetnem a szolgálataidért? Remélem idővel mindez kiderül pár izgalmas játék keretén belül.


( Mivel nem tudok még szinte semmit róla, ezért a jelleme szabadon alakítható, csak annyit kérek, hogy a látszat ellenére ne egy végletekig elvadult személy legyen. A vadabb maszk mögött egy normális, hűséges pasira szeretnék bukkanni, aki azért elég dinka ahhoz, hogy ne unjuk meg egymás társaságát. Nem titok, hogy Mara számára végül ő lenne a befutó és nem Lio. Nem egy nyálas jajjdemennyireimádlak románcot szeretnék, hanem egy szenvedélyes, heccelésekkel, vitákkal és békülésekkel teletűzdelt hullámvasutat.  Az előtörténetem elolvasása erőteljesen ajánlott! Ha lehet, szeretném, ha a pb maradna, de ha ez az egyetlen akadály, eltekintek tőle.  Név változtatható! Nagyon várlak, ha megérkeztél dobj meg egy PM-el!  :love:  :uhu: )



   
ki várja: Én én és éééén

   
RIVERDALE FRPG
Vissza az elejére Go down
 
Ál pasi (rém)álom áron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Porcelán gyár :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Keresettek-
Ugrás: