KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
You just want attention

you don't want my heart, You're just making sure I'm never gettin' over you


welcome here
riverdale frpg
A Sweetwater River folyó folyik keresztül ezen a kisvároskán, halakkal, és csodálatos élőlényekkel, de nem csak ez bújik meg a habok között. Holtestek, és bizonyítékok, mindent, amit csak szeretne az ember, és igaz kincsnek találja. Egy kisváros, ami annál nagyobb titkokat őriz, olyan titkokat, amik ha felszínre kerülnek mindent fenekestül felforgatnak. Lehet a szomszédunk egy erőszakoló, aki szereti kiélni vágyait, akár fiatalabb lányokon is. Esetleg a kedvenc tanárunk nem is létezik, teljesen hamis a személyazonossága és a rendőrség elől menekül hosszú évek óta. Senkiről sem tudhatod, hogy az-e, akinek mondja magát, vagy egyáltalán olyan rendes, mint hitted. Mégis az a lepel, ami eddig elfedte a titkokat, egyre több helyen szakad ki, egyre több ember esik bele abba a csapdába, hogy mocskos titkai a világ elé tárulnak. És mit tudnak tenni? Semmit, ezt megakadályozni nem lehet, legális módszerekkel legalábbis biztosan nem. A kérdés csak az, mennyire akarják növelni a terhet ami már így is nyomja vállaikat, és a családtagjaik vállát. Néhány titok akár mások életébe is kerülhet. Be mered vállalni?

RIVERDALE FRPG
come back
and be with us
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

RIVERDALE FRPG
chatbox
no drama, please

RIVERDALE FRPG
they are here
our little family
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Jún. 30, 2017 5:57 pm-kor volt itt.

RIVERDALE FRPG
recent posts
maybe one's yours
Norah Alexandra Gray
Pént. Szept. 22, 2017 8:47 pm

Vendég
Szomb. Szept. 16, 2017 8:13 pm

Cheryl A. Blossom Vas. Szept. 03, 2017 9:38 pm

Vendég Kedd Aug. 08, 2017 10:29 pm

Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 3:14 pm

Vendég Kedd Júl. 25, 2017 1:15 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 2:41 pm

Natalie Hart Hétf. Júl. 17, 2017 2:04 pm

Clyde Galaway Csüt. Júl. 13, 2017 11:08 pm


RIVERDALE FRPG

Megosztás
 

 Betty Cooper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Betty Cooper
Betty Cooper
riverdale diák
☾ posts ☽ :
7

☾ occupation ☽ :
∆ student

☾ humor ☽ :
∆ maybe lost it

☾ join date ☽ :
2017. Jun. 28.


Betty Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Betty Cooper   Betty Cooper EmptySzer. Jún. 28, 2017 11:59 am



Elizabeth Cooper

learned that from the Nancy Drew detective handbook


Betty 16 év Lili Reinhart Riverdale diákjai

Azt kérdezed ki is az az Elizabeth Cooper?
Sajnálom, de még én magam sem tudok válaszolni a kérdésedre.
Hogyan látnak kivülről a szüleim, a barátaim? Egy kedves, aranyos önzetlen lányt látnak bennem, aki mindig odaadó és a szerettei az elsők számára. Nem tagadom, amit elmondanak, hiszen igaz. Mikor Polly elkerült tőlünk ő volt a minden, másra sem tudtam gondolni csak arra, hogy láthassam. Mi ez, ha nem teljes odaadás a szeretett emberek irányába?
Valamiért mégsem érzem jól magam a bőrömben. Ugyan az újságírás, a hobbim, a szenvedélyem segít kiadni valamennyire magamból a stresszt, de ez kevés. Valami nincs rendben velem, a mélyedések, az apró sebek a tenyeremben is alátámasztják ezt. Egy ember tud csak ezen eleven mélyedésekről, aki nem más, mint Jughead. Nehezemre esik bárkinek is megnyílni és a saját problémáimról beszélni, az nálam az első, hogy mindenki jól legyen, s csak a hosszú lista legvégén helyezkedem el.
S hogy mi életem legnagyobb baklövése? Hogy őszinte legyek minden ködös, az emlékeimet elvakítja valami bugyuta fátyol, amit szégyennek neveznek. Ott állok egy szoknyában és melltartóban a fejemen egy parókával. Senki sem tudja, hogy mi üthetett belém akkor, azt hiszem kompenzálni akartam a félelmeim, a kényszereim, melyek a legmélyen lapulnak, s megpróbálok én sem tudomást venni róluk. Aznap este azt hittem én vagyok Polly, hogy erős és megállíthatatlan nő vagyok. Sajnos mindenkinek elkotyogta Chuck Juggie szülinapi buliján. Valami akkor előjött bennem, valami sötét érzés, amit nem tudok szavakkal megmagyarázni, s aminek a létezésében még én sem vagyok biztos.
Plusz, ami a legjobban fáj az egészben, hogy még mindig vannak elvarratlan gyengéd érzelmeim Archie Andrews iránt, még ha meg is találtam a boldogságot Jughead Jones oldalán.

Riverdaleheteroszexuális canon

usernév pár év nope




Éles fájdalom nyillal a tenyerembe, érzem, ahogy a vér lassan folyik végig rajta, s halkan felszisszenek. Minden rendben van. A fájdalom elveszi a figyelmet a problémák elől.
Ugyan Betty, gondolkozz már! Milyen problémákról beszélek? Hála nekem és a kis csapatomnak végre előkerült Jason gyilkosa, Jughead és köztem minden csodálatos és tudom, legalábbis eszeveszetten bízok benne, hogy F.P. hamarosan kikerül a börtönből. Próbálom figyelmen kívül hagyni az apró tényt, hogy a tegnapi este folyamán a Serpentek meglátogatták Juggie-t és láttam a szemében a fényt, hogy Ő akarja ezt. S hogy én mit szeretnék? Magam sem tudom, mostanában nem vagyok határozott, nem vagyok magabiztos, ráadásul még a legapróbb dolgokban is kezdek döntésképtelenné válni. Mi történik velem? Egyfolytában csak arra az ominózus estére tudok gondolni Chuck-kal és Veronicával Ethel házában. Minden egyes gondolatom azon este körül forog és az a legszörnyűbb az egészben, hogy nem érzek semmi bűntudatot, még ha homályosak is az emlékek. Chuck megérdemelte, amit kapott.
Az elmélkedésemből a telefonom csörgése riaszt fel, akarva akaratlanul törlöm meg a tenyerem a fekete farmeromban, mielőtt a készülék után nyúlnék. Felülök az ágyban, s gyorsan ránézek a képernyőre, hogy megtudjam ki keres. Anya az. Kelletlenül sóhajtok fel és fogadom a hívását. Nincs kedvem most hozzá, az esetek kilencven százalékában csak dob anyám viselkedése a hangulatomon, de persze csak és kizárólag hátrafelé.
- Szia anya, már itthon vagyok, nem kell ellenőrizgetni - forgatom meg a szemeim, habár ezt nem láthatja.
- Betty, Fred Andrews-t meglőtték a Pop's-ban - mondja hirtelen anyám, a kegyetlen Alice Cooper. Hallom, hogy siet, valahova szalad és liheg.
- Én... én ezt nem hiszem el. Anya te csak viccelsz? - török ki hisztérikusan és falpattanok az ágyról. A kabátom után nyúlok és már húzom is magamra a meleg anyagot. - Azonnal odamegyek!
- Ne, Betty, maradj otthon, ne hősködj - válaszol, mire teljesen felmegy bennem a pumpa.
- Mi az, hogy hősködök? Archie-nak szüksége van rám, kell neki egy barát, a legjobb barátjára van szüksége, hiszen senkije sincs! Az anyja Chicagoban van, ha Fred meghal sosem lesz a régi - zokogok kétségbeesetten, de mielőtt anya válaszolna kinyomom a telefont és elhagyom a házat. Nem tudom, hogy hova kellene mennem. A Pop's-ból már biztosan elhozták, a kórház. Igen, ott a helyem most
 
RIVERDALE FRPG  
Vissza az elejére Go down
Veronica Lodge
Veronica Lodge
riverdale diák
☾ posts ☽ :
78

☾ age ☽ :
23

☾ join date ☽ :
2017. May. 14.


Betty Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betty Cooper   Betty Cooper EmptySzer. Jún. 28, 2017 12:32 pm



elfogadva gratulálok!


Betty :uhu:
Úgy örülök, hogy gazdára találtál te is, és sikerült megoldani a másikkal minden kis rosszindulat nélkül a dolgokat, ennek nagyon örülök :aw:
A titkod, ami egyben kicsit jellem is volt, szerintem így volt tökéletes, nem kell aggódni, szépen felvezetted, hogy mi az a titoknemtitok, ami benned ott rejlik :3 Az, hogy Chuck mindenki előtt elmondta már nehezíti ennek a titoknak a megtartását, de nem sokan hinnének egy akkora seggfejnek, mint ő, reménykedjünk ebben:o
A történeted pedig... Nagyon szépen levezetted, hogy mi zajlódik le benned, hogy mennyi minden kavarog, és milyen új nehézségekbe fogsz ütközni az életed folyamán még. Tetszik, ahogy írsz, szívesen olvastam is volna tovább, csak elfogyott a lap :c De nem baj, stoppolom az első játékod, hogy olvashassalak még *-*
Fuss foglalózni, meg elfoglalni a játékteret :love:


Vissza az elejére Go down
 
Betty Cooper
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Betty Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Porcelán gyár :: Lakosságunk :: Riverdale diákok-
Ugrás: